ВІТІЛІГО

Захворювання являє собою дисхромії шкіри, яка виявляється депігментованими плямами з чіткими межами. Частіше хворіють жінки в молодому віці. Локалізація: шкіра обличчя, шия, верхні кінцівки.

Захворювання починається з появи білих непігментовані плям на шкірі. Припускають, що в розвитку хвороби певне значення має порушення роботи підшлункової залози, наднирників, щитовидної і статевих залоз, гіпертонія, отруєння, захворювання внутрішніх органів, дефіцит заліза і міді в організмі.

Для лікування вітіліго застосовують опромінення ртутно-кварцовою лампою або сонячне: за 2 години до опромінення депігментовані плями протирають настоянкою звіробою. Під час лікування рекомендують застосовувати настій трави звіробою, а також велика кількість моркви, капусти, буряків, абрикосів, приймати паралельно хвойно-валеріанові ванни один раз на три дні. Використовують ультрафіолетові промені в поєднанні з фурокумаринів рослинного походження, що допомагає надати шкірі природне забарвлення.

У народній медицині для лікування вітіліго застосовуються: абрикос, зверобій, капуста, морква, пастернак, буряк, материнка, календула, ромашка, кропива, подорожник, ряска, імбир, волоський горіх і ін рослини.

Для лікування вітіліго аптека «Зелена планета» пропонує такі кілька фітопрепаратів.

При правильному лікуванні (від 6 міс. – 3 років) можна домогтися певних результатів.

У Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

Самолікування може бути шкідливим ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!