Варикозне розширення вен

Торік за допомогою з цього приводу до нас звернулося 93 людини. Це здебільшого жінки старшого віку. У скаргах хворих йшлося про відчуття тепла і свербіння в хворій нозі , особливо у осіб , трудова діяльність яких пов’язана з тривалим перебуванням на ногах. У тих, хто страждає цим багато років , відчувається важкість і терзають болю ураженої кінцівки , які мучать людини постійно , з’являються судоми в литкових м’язах.

При огляді хворих були добре помітні звивини і клубки розширених вен на внутрішній і задневнешней поверхні стегна , гомілки , під коліном . У ряду хворих з тривалим анамнезом мали місце пігментація шкіри і її пастозність . Огляд в лежачому і стоячому положенні давав можливість виявити варикозні вузли і запальні процеси в інший, не ураженої на перший погляд , кінцівки.

Суттю захворювання є вроджена слабкість венозної системи , неповноцінність клапанного апарату , утруднений відтік і застій крові у венах кінцівки. Тривале захворювання без лікування призводить до декомпенсації патологічних процесів і до ускладнень : гострого тромбофлебіту поверхневих вен , кровотеч із вузлів , періодичних змін шкіри у вигляді її пігментації , сухості , атрофії , трофічних виразок і т. п.

Метою лікування хворих варикозом нижніх кінцівок є поліпшення венозного кровообігу і недопущення згаданих ускладнень. Лікування його в офіційній медицині будується на консервативних і хірургічних методах , причому , перевага віддається останнім. Консервативне лікування проводиться шляхом носіння еластичних бинтів , панчох , лікувальної фізкультури та фізіотерапевтичних процедур.

Аптека «Зелена планета » має значний досвід з лікування варикозної хвороби нижніх кінцівок. Для цього створено фітопрепарат , який нормалізує тонус вен , підсилює функцію їх клапанного апарату , чим підвищується венозна гемодинаміка . Це перешкоджає подальшому розвитку патологічного процесу у вигляді тромбофлебіту і трофічних виразок.