ТРОМБОФЛЕБІТ

Щорічно в аптеку «Зелена планета » з приводу запальних захворювань вен звертається достатня велика кількість людей. Основну масу хворих становлять жінки, що проживають у місті, у віці старше 50 років, з тривалістю захворювання більше 5 років.

Захворювання характеризується запаленням венозної стінки з її тромбозом. Найчастіше хвороба розвивається в системі нижньої порожнистої вени і у венах нижніх кінцівок. Спочатку виникає запалення внутрішньої оболонки вени ( флебіт ), потім до нього приєднується тромбоз, або ж ці процеси відбуваються в зворотній послідовності.

Факторами вважаються вади серця, атеросклероз, варикозне розширення вен, вагітність, пологи і аборти, нерухоме положення хворого, тривала катетеризація вен, злоякісні пухлини та ін
При огляді пацієнтів відзначалися болі і набряки ураженої кінцівки. Зі слів хворих, вони виникали лише при ходьбі, а набряки значно збільшувалися до кінця дня, особливо при ходьбі і стоянні. При пальпації біль визначалася в області литкових м’язів. Перебіг хвороби тривалий.

Ускладненнями тромбофлебіту є: тромбоемболія легеневої артерії, венозна гангрена (тромбоз всього венозного русла кінцівки), прогресуюча гнильна інфекція ( септичний шок, абсцеси, флегмона, бешиха ), посттромбофлебітний синдром ( закупорка магістральних вен тромбом ), трофічні виразки. Останні розвиваються в нижній третині гомілки, де виражена пігментація, ущільнення шкіри і підшкірної клітковини, шкіра стоншена, нерухома, позбавлена ??волосся. Невелика травма, розчухи дають поява виразки, виникають вони і самостійно.

У нашій аптеці є достатня кількість ліків для повного лікування тромбофлебіту. У першу чергу ми призначаємо хворим венолік. Саме це ліки заспокоює запальні процеси в стінках судинного русла, сприяючи ефективному лікуванню хвороби. При важкому перебігу захворювання, вираженій інтоксикації у вигляді ознобов, загального нездужання, набряклою, гиперемированной і різко болючою кінцівки ми підключаємо ще необхідні фітопрепарати. Приходьте до лікаря на консультацію. Ми обов’язково Вам допоможемо.