Хронічний тонзиліт

З наближенням зимових холодів зростає ймовірність загострення хронічних захворювань верхніх дихальних шляхів. Одним з таких є хронічний тонзиліт , яким хворіють і діти, і дорослі.

У верхніх дихальних шляхах людини знаходиться скупчення лімфоїдної тканини – так звані мигдалини. Мигдалини можуть піддаватися запальних захворювань. Піднебінні мигдалини (або гланди ) запалюються найчастіше, в результаті чого стають постійним вогнищем інфекції та інтоксикації організму.

Неправильно пролікована ангіна в більшості випадків призводять до хронічного тонзиліту. У товщі лімфоїдної тканини мигдалин відзначається постійна присутність бактеріальної інфекції , що призводить до зниження захисної функції мигдаликів, збільшення їх у розмірі, в результаті чого значно знижується імунітет.

В аптеках «Зелена Планета » (« Цілюща Краплина » ) маються лікарські засоби, які діють на збільшені мигдалини і мають протизапальну і бактерицидну властивостями. Для безпосереднього впливу на гіперплазовану лімфоїдну тканину використовується препарат, що володіє протизапальною, розсмоктує й оцінити ефективність.

Для підвищення імунітету призначається імуномодулятор рослинного походження, що підвищує стійкість організму до інфекційних захворювань і відновлює захисні сили організму.

Під час загострення хронічного тонзиліту важливо ліквідувати постійний осередок бактеріальної інфекції.

У мережі аптек «Зелена Планета» («Цілюща Краплина») є лосьйон, який є природним антибіотиком і має бактерицидну

і бактеріостатичну дію.

Тому при загостренні тонзиліту рекомендується використовувати даний препарат для ліквідації бактеріальної інфекції та швидкій регенерації лімфоїдної тканини.

Хронічний тонзиліт небезпечний ускладненнями . Найбільш часто вражаються суглоби, серце, нирки. Тому ми рекомендуємо більш серйозно поставитися до лікування такого, на перший погляд, безневинного захворювання.