ПСОРІАЗ

Лускатий лишай – хронічне, схильне до частих рецидивів захворювання шкіри. Хвороба починається з висипання дрібних яскраво-рожевих папул (вузликів), швидко покриваються пухкими сріблясто-білими лусочками. Псоріатичні бляшки різко відмежовані від навколишньої здорової шкіри, мають яскраво-рожевий або червоний колір.

Захворювання характеризується «псориатической тріадою». При скоблении бляшок скальпелем відзначається дроблення лусочок. Далі виявляється гладка поверхня бляшки, під нею плівка. При її видаленні утворюється садно і виступає крапелька крові – «симптом кров’яної роси».

Найбільш часто псоріатичні бляшки локалізуються в області ліктів, колін, крижів і волосистої частини голови. Найчастіше при псоріазі спостерігається ураження нігтів. На нігтьових пластинках утворюються точкові поглиблення. Захворювання може виникнути в будь-якому віці, але найчастіше в 16-25 років. До нього схильні світлошкірі люди. Їм часто страждає один з 50 осіб.

До теперішнього часу причина захворювання не встановлена. Факторами є: спадковість, стрес, хронічні інфекції, лікарські препарати, вживання алкоголю, гормональна недостатність.

Симптомом захворювання є обезображиваются висип. Сверблячка зустрічається у 80% хворих. Лущення шкіри спостерігається на волосистій частині голови, але лусочки значно більші, ніж при лупи. Іноді сильні болі в суглобах – псоріатичний артрит.

Із засобів народної медицини для лікування псоріазу застосовуються: алое, алтей, аралія, валеріана, заманіха, звіробій, льовзея, молочай, обліпиха, очиток їдкий, ялиця, ромашка, сосна, чемериця, лопух, кульбаба, ехінацея, продукти бджільництва та ін

На прогресуючій стадії псоріазу застосовуються препарати з алтея, аралії, валеріани, заманихи, левзей у вигляді настоянок, настоїв і відварів. Одночасно призначають ванни з низкою, звіробоєм, шавлією, хвойними і смерековими екстрактами. Після ванн на вогнища ураження шкіри наносять соняшникова, оливкова та ін масло.

Аптека «Зелена планета» має певним арсеналом засобів для лікування псоріазу. До них відносяться препарати як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

Самолікування може бути шкідливим ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!