Ми раді повідомити Вам, що у нас відкрився новий сайт

www.kraplina.com.ua

Ми постаралися зробити його максимально інформативним і зручним для Вас.

Мета «Цілюща Краплина – Зелена планета» – не лікувати симптоми конкретної хвороби, а повністю повернути здоров’я.

При правильно певної причини процес лікування буде оптимальним – відповідно меншими будуть навантаження на організм і вартість курсу препаратів.

Лікарі «Цілюща Краплина – Зелена планета» володіють великим практичним досвідом, регулярно проходять спеціальне навчання для підвищення кваліфікації. При діагностиці лікар розглядає організм пацієнта як єдине ціле. Він дуже докладно дізнається скарги, уточнюючи наявність особливих симптомів, ретельно проводить огляд і аналізує результати обстежень, щоб знайти основну причину захворювання.

Всі препарати аптека виготовляє з лікарських рослин, насичених енергією життя, вбираючи яку організм налаштовується на одужання. Трави для лікування вирощуються в екологічно чистих районах Криму і карпат, а при переробці проходять жорсткий контроль за низкою параметрів.

«Цілюща Краплина – Зелена планета», прагнучи до збереження і відновлення здоров’я пацієнтів, лікує:

• практично всі хронічні захворювання,

• гострі захворювання без ускладнень, які підлягають амбулаторному лікуванню, а також проводить реабілітацію після будь-яких операцій і важких захворювань.

Найбільших успіхів «Цілюща Краплина – Зелена планета» досягла в лікуванні таких захворювань:

- Сердечно – судинні

- Захворювання нервової системи

- Органів травлення

- Дихальної, імунної, ендокринної, сечостатевої системи

- Імпотенцію і безпліддя

- Дерматологічні захворювання

- Гострі вірусні інфекції

- Запальні процеси

- Алергічні прояви внутрішніх проблем організму

Результати застосування препаратів у дітей з’являються раніше і проявляються яскравіше, ніж у дорослих. Натуральні лікарські засоби діють м’яко, не мають протипоказань і побічних дій, тому немає ризику для здоров’я дитини внаслідок їх застосування. Крім того, смак і запах препаратів не викликають негативних реакцій у дітей.

Витрати на профілактику будь-якого захворювання зазвичай окупаються сторицею, і багато пацієнтів вдячні не за те, що вилікувалися, а за те, що не захворіли.

Аптека «Цілюща Краплина – Зелена планета» – це комплексний підхід до організму людини, широкий перелік препаратів та варіантів їх комбінування, що гарантує високу ймовірність повного відновлення здоров’я.

МЕТОДИКА ЛІКУВАННЯ

Сучасна медицина досягла досконалості в лікуванні різноманітних захворювань, проте хронічних хворих стає більше. Сильнодіючі синтетичні препарати дають швидкий результат, але викликають побічні явища, часто більш небезпечні, ніж сама хвороба, і, найголовніше, не виліковують справжню причину захворювання.

Лікар призначає індивідуальний курс лікування кожному пацієнту з метою усунення саме причини хвороби. Лікування травами має особливості – комплекс препаратів повинен підбиратися, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я і супутніх захворювань пацієнта.

Сьогодні в арсеналі аптеки лікарські засоби з рослинної сировини, виготовлені з використанням багаторічного досвіду фіто лікування. Фітопрепарати мають кращі показники по співвідношенню «Ефективність / Безпека», т.к. не мають протипоказань і побічних дій і ні в якому разі не можуть нашкодити організму, якщо приймаються під контролем лікаря-спеціаліста.

Фито Аптека виготовляє лікарські засоби за унікальними рецептами за допомогою сучасних технологій. Препарати комплексно впливають на організм і мають накопичувальний ефект. Склад ліків для внутрішнього застосування підібраний таким чином, щоб спосіб їх вживання був простим і доступним.

Для дітей доза розраховується індивідуально, відповідно до їх віку. Іноді на початку лікування прояви хвороби можуть посилитися, але це тимчасове явище, викликане посиленням боротьби організму за одужання, – через деякий час хвороба почне відступати і її прояви зменшаться.

Курс лікування хронічного захворювання може тривати від кількох місяців до півроку. Усуваються не тільки наслідки, а й причини порушень всіх органів і систем, тому одужання відбувається досить ефективно.

Успішне лікування за методикою «Цілюща Краплина – Зелена планета» можливе лише при дотриманні 5 правил одужання:

1. Пройти обстеження, т.к. лікар не завжди може встановити правильну причину захворювання на першому прийомі.

2. Слідувати інструкціям лікаря і лікування обов’язково допоможе.

3. Лікування накопичувальне, тому не робіть перерви в прийомі препаратів.

4. Бути терплячим.

5. Лікування можливо потрібно буде коригувати, в залежності від стану, тому приходьте на прийом до лікаря в призначений день.

Після курсу лікування пацієнт відчує покращення, – він не повинен зупинятися на цьому. Необхідно прийти на консультацію лікаря та завершити лікування відповідно до його рекомендацій, щоб хвороба не повернулася. Ця частина лікування спрямована на поліпшення якості життя та повне повернення здоров’я пацієнта.

Самолікування може бути шкідливим для здоров’я.