ЛІКУВАННЯ ТРАВАМИ ПИЖМИ


Пижмо в народі називають: дика горобина, глистник, рай-цвіт, пріворотень, Кудрявець, Пуговічнік, сорочи лапи і т.д. Це багаторічна трав’яниста рослина з характерним запахом і жовтими квітами, зібраними на верхівці стебла в велике плоске суцвіття.

Пижмо має жовчогінну, протизапальну, протимікробну, антисептичну, в’яжучу, спазмолітичну, інсектицидним діями. Їх призначають при захворюваннях печінки, жовчного міхура, жовтяниці, виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки, при проносі, коліті, запаленні сечового міхура, при малярії, порушенні менструального циклу, а також для вигнання глистів.

Витяжка пижми містить Ефірне масло, флаваноіди, алкалоїди, танацетін, деякі органічні кислоти, дубильні речовини, цукор, смоли, камедь, каротин, вітаміни групи В і вітамін С.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин пижма. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.