Кашель сам по собі ще не хвороба, він навіть не завжди симптом хвороби. Кашель – це захисний рефлекс організму, бо з його допомогою очищаються верхні дихальні шляхи, а заодно виводиться все, що заважає вільному току повітря – порошинки, чужорідні тіла, секрет бронхів. Частота і особливості кашлю характерні для певних захворювань. Для ефективного лікування кашлю, перш за все, потрібно впливати на основну хвороба, яка їм супроводжується. Позбавити від кашлю можна і без таблеток. Достатньо лише звернутися до досвіду народної медицини.

Сік капусти. Свіжий сік капусти з цукром застосовують як відхаркувальний засіб при кашлі та захриплості. Пити по чайній ложці кілька разів в день. Відвар капусти з медом приймати всередину при захворюваннях дихальних шляхів.

Збір. Плоди малини звичайної, листя мати-й-мачухи, трава материнки звичайної – порівну. Столову ложку суміші заварити в склянці окропу, настояти 20 хвилин і пити, як чай, гарячим як відхаркувальний засіб.

Відвар калини звичайної. Відвар квіток калини звичайної – хороший відхаркувальний засіб. Можна застосовувати також відвар плодів калини: склянка ягід залити 1 л гарячої води, прокип’ятити 10 хвилин, процідити, додати 3 столові ложки меду. Пити по 1/2 склянки 3 – 4 рази на день.

Відвар оману. Заваріть в термосі склянкою окропу 2 чайні ложки коренів оману високого. Пийте по 1/3 склянки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі. Цей відвар застосовується як сильна відхаркувальний засіб при бронхіті. Або: залийте 1 столову ложку коренів оману 2 склянками води і прокип’ятіть 15 хвилин на невеликому вогні. Приймайте по 2 столові ложки через кожну годину протягом дня.

В Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту. Курс лікування спрямований на усунення основної причини виникнення кашлю.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!