ЛІКУВАННЯ ТРАВАМИ ДЕРЕВІЮ


Деревій звичайний (лікарський). Інші назви: деревій лікарський, кровавнік, живуча трава,  гулявіца, поріз-трава, ахалая, солдатська трава та інш. Це один з видів роду деревій, сімейства складноцвітих. Всього видів налічується близько 100: деревій таволговий, мускусний, благородний, повстяний та ін. З лікувальною метою використовується деревій лікарський, менше – деревій благородний, інші види також мають лікарськими властивостями, але в меншій мірі.

Лікувальні властивості деревію

Деревій має виражені протизапальні та протимікробні властивості, згубний для золотистого та білого стафілокока і негемодітичного стрептокока. Експериментально доведено, що препарати деревію підвищують згортання крові, мають протизапальну, протиалергічну властивістю і прискорюють загоєння ран. Крім того, деревій посилює скорочення маткової мускулатури, що визначає його ефективність при маткових кровотечах. Рослина має судинорозширювальну дію і знеболюючу при шлунково-кишкових захворюваннях.

Застосування деревію

Деревій знаходить застосування при різних захворюваннях шлунково-кишкового тракту, як гіркоту для підвищення апетиту і як кровоспинний засіб при внутрішніх кровотечах – кишкових, легеневих, гемороїдальних, маткових, носових, кровотечах з ясен і ран. Крім зазначених показань, препарати з деревію застосовуються як заспокійливий засіб. У вигляді настою деревій застосовують при запаленні дихальних шляхів, для поліпшення апетиту і травлення, при порушеннях менструального циклу, для збільшення кількості молока у годуючих матерів.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин деревію. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.