ЛІКУВАННЯ ТРАВАМИ РОДІОЛИ РОЖЕВОЇ


Родіола рожева – лікувальний засіб при посиленій розумовій роботі, зниженому тиску, астенічних станах, нервових розладах та неврозах, легкій формі діабету, захворюваннях зубів і ясен, для підвищення витривалості й працездатності.

Застосування і корисні властивості

Препарати родіоли рожевої володіють вираженою стимулюючою властивістю, істотно збільшують обсяг динамічної і статичної роботи. Особливо помітно підвищується працездатність при використанні препаратів на тлі стомлення і при виконанні важкої роботи. При цьому родіола рожева нормалізує обмінні процеси, сприяє економічному витрачанню енергетичних ресурсів і швидкому їх ресинтезу, покращує енергетичний обмін в м’язах і мозку за рахунок окислювальних процесів, пов’язаних з фосфорилюванням, більш раннім використанням в якості субстратів окислення не тільки вуглеводів, але і ліпідів.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин родіоли. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.