У даному розділі ви знайдете методи лікування травами різних захворювань. Лікування травами – найбільш древній і поширений метод лікування в усьому світі, який вже багато століть допомагає людству в лікуванні все можливих хвороб. Застосування фітотерапії зросла в останні десятиліття. Через побічні дії хімічних препаратів за даними Всесвітньої організації охорони здоров’я від 2,5 до 5 відсотків госпіталізованих хворих складають з ускладненнями після застосування хімічних препаратів. Тому все більше сучасна медицина звертається до ліків рослинного походження які мають малу токсичність і можливість тривалого застосування без великих побічних ефектів.

ЛІКУВАННЯ ТРАВАМИ БЕЗСМЕРТНИКА


Кмин піщаний, безсмертник, знають, напевно, всі. Так як він росте по всій Україні на сухих сонячних місцях, в сухих лісах, усюди видніється своїми яскравими жовтими квітами – через що і латинська назва рослини перекладається як “сонячно-золотий”. А безсмертником звуть у народі, так як цвіте своїм сухим цвітом і в зимових букетах.

Не будучи рослиною отруйною, кмин має інсектицидні властивості – його майже не пошкоджують комахи, а якщо покласти в шафу на зиму кмин до одягу, то і міль не чіпатиме.

У медицині використовують кмин, перш за все, в лікуванні хвороб печінки – холецістітов, холангітів, жовчнокам’яної хвороби, дифузних уражень печінки. Допомагає рослина в разі шлунково-кишкових розладів, сечокам’яної хвороби, хвороб нирок і сечового міхура, нервових і шкірних хвороб. До того ж це і кровоспинний, і болезаспокійливий засіб, допоміжне в разі запалення сідничного нерва і невралгій.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин безсмертника. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.

МАТЕРИНКА – ЖІНОЧА ТРАВА


Наші предки помітили, що саме ця трава супроводжує жінку протягом усього її життя. Вона допомагає дівчині и стати красунею, піклується про її здоров’я в материнстві, допомагає позбутися багатьох хвороб у зрілі роки, заспокоює в старості.

Тому і нарекли її материнкою.

• Материнка лікує дівчаток, які запізнюються в розвитку, у кого слабо розвиваються молочні залози і статеві органи.

• Успішно лікує материнка жіночі хвороби, зокрема, порушення менструальних циклів. Особливо – відсутність або мізерність місячних після пологів. Проте ні в якому разі не можна вживати материнку під час вагітності – це призведе до викидня.

• Материнка потрібна жінкам у період клімаксу. Особливо добре ліки з материнки знімає припливи, головний біль, гіпертонію, заспокоює нервову систему, дарує спокійний сон. Тому материнка корисна жінкам до глибокої старості.

• Пахощі материнки добре впливає на організм. Тим не менш, у людей з серцево судинними порушеннями може послужити причиною головного болю.

• Наші прабабусі, бабусі купали немовлят у відварах квітів материнки, щоб швидше росли. Готували відвар, настоювали його, проціджували і додавали у ванни.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин материнки. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.


БУДРА ПЛЮЩОВИДНА (ВЕРОНІКА ЛІКАРСЬКА)


Ця рослина повертає, можна сказати, людей з того світу. Вероніка лікує застуду, кашель, бронхіти, зокрема хронічні, лікує бронхіальну астму, використовують її навіть для лікування туберкульозу легенів – от яка сила захована в цьому крихкому маленькому квіточці! Крім того, вона підсилює функцію шлунка, лікує виразку, а це дуже важко – вилікувати виразку шлунка при зниженій кислотності. А вероніка і тонізує шлунок, і знімає запалення в шлунку, дванадцятипалої кишці і взагалі у всьому кишково-шлунковому тракті усуває запальні процеси, знеболює.

І це не дивно, адже ще в давнину наші предки запримітили – якою б важкою не була рана, загоїти її можна соком з квітів вероніки або відваром. Вероніка є дуже сильним регенератором, вона усуває запальні процеси і підсилює, прискорює ріст тканини, щоб рана заростала і гоїлася. Крім того, ця трава лікує хворі нирки – знімає запалення, подрібнює камені, якщо людина хвора сечокам’яною хворобою, і допомагає вивідний системі вивести пісок, який залишився від каменів. Адже вероніка, тонізуючи всі органи, дає силу самій людині. Якщо, скажімо, у чоловіка, чи в жінки, чи в дитини опущений шлунок, їм дають пити вероніку.

Вона піднімає шлунок, і разом з ним нирки, а також і дітородні органи у жінок, і вже не треба такій жінці робити операцію – підшивати матку, і навіть видаляти її в тому випадку, коли матка зовсім випадає. А вероніка відмінно ставить матку на місце, де треба їй бути – таку дивовижну здатність має ця трава!

ЛІКУВАННЯ ТРАВМИ ВЕРОНІКИ ШКІРИ

Вероніка лікує всі захворювання шкіри: подразнення, запальні процеси, висипання на шкірі і навіть грибкові (мікозного) ураження. Якщо виникли мікози на руках, а це буває, наприклад, внаслідок захворювання підшлункової залози, печінки, слабкої роботи шлунка – тоді весь організм людини слабшає і з’являються грибки, мокріє між пальцями, з’являються подразнення, рани. Тоді візьміть вероніку і зробіть з нею ванночку.

Ще частіше люди скаржаться на грибки, які з’явилися на ногах, і від них страждає не тільки шкіра ніг, але і нігті. Звичайно, ви можете робити такі ж ванночки і для своїх ніг.

Заспокоює вероніка і нервову систему; коли людина виснажена внаслідок якоїсь важкої хвороби або тривалої важкої роботи, вероніка повертає людині сили. А людям старшого віку вона допомагає повністю відновити хворі суглоби.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин вероніки. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.