КРОПИВ’ЯНКА

За останні роки прогресивно збільшується число хворих на алергію, яка проявляється різною патологією верхніх дихальних шляхів, легенів, шкіри, слизових оболонок, нирок, суглобів та інших органів.

При огляді хворих на шкірі виявляється висип блідо-рожевого або порцеляново-білого кольору різної величини від одиничних утворень до зливних форм. Іноді спостерігається слабо виражена набряклість шкіри.

Розрізняють гостру кропив’янку, тривалістю від декількох днів до 1-2 тижнів, і хронічну, з більш тривалим перебігом (місяці, роки), з щорічними висипаннями і різними за тривалістю світлими проміжками.

Кропив’янка являє собою захворювання, що характеризується свербінням, висипанням на шкірі, рідше – на слизових оболонках, з раптово виникають і швидко проходять пухирями. Це своєрідна реакція на різні подразники.

ГОСТРА КРОПИВ’ЯНКА виникає після безпосереднього впливу на шкіру зовнішніх подразників («опік» кропивою, укус комарів, клопів, бджіл) або як реакція алергічного характеру на харчові продукти і медикаменти, що приймаються як орально, так і ін’єкційно.

ХРОНІЧНА КРОПИВ’ЯНКА може розвинутися при наявності в організмі вогнищ хронічної інфекції та інтоксикації, глистова інвазії, захворювань печінки, жовчних шляхів, кишечника, нирок, хвороб крові, ендокринних залоз, інфекційних захворювань (грип), розлади жіночої статевої сфери, нервової системи, при вагітності.

ДИТЯЧА ПАПУЛЬОЗНА КРОПИВ’ЯНКА спостерігається у дітей у віці від 6 місяців до 3 років. Проявляється пухирями, які через кілька днів перетворюються на невеликі вузлики з бульбашками на верхівці. Причиною захворювання є надмірне або неправильне харчування, розлади травлення, підвищена чутливість до деяких харчових продуктів.

При гострій кропивниці, викликаної прийомом харчових або лікарських речовин, в офіційній медицині призначають проносні, дезінфікуючі, десенсибілізуючі (хлористий, кальцій), антигістамінні (димедрол), кортикостероїдні (преднізолон) препарати. При хронічній – показано лікування хронічних захворювань внутрішніх органів.

Негативним моментом засобів офіційної медицини є те, що ліки виступає в ролі панацеї, в той час як в окремих випадках мають місце ускладнення у вигляді Преднізолоновая виразок, кандидомікозу, алергічної висипки та кропив’янки на медикаменти.

Для лікування кропив’янки рекомендується уникати прийому їжі, яка дає алергічну реакцію, не прати одяг синтетичними миючими засобами.

Для лікування кропив’янки аптека «Зелена планета» рекомендує застосовувати лікарські рослини у вигляді готових фітопрепаратів для внутрішнього застосування.

У Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

Самолікування може бути шкідливим ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!