Корисні властивості і застосування

Коріння кульбаби використовуються для лікування таких хвороб, як холецистит, гастрит, гепатит і хронічні запори. Щоб лікувальні властивості кульбаби у всіх цих випадках розкрилися краще, готують такі ліки: 2 столові ложки свіжого коріння або 1 столову ложку сухих, заливають склянкою окропу, і нагрівають на слабкому вогні близько 10 хвилин. Після чого відвар наполягають протягом двох годин, проціджують і віджимають. Доливають кип’ячену воду, щоб знову отримати склянку відвару. Приймають таке ліки 3 рази на день за 30 хвилин до їжі по чверті склянки.

Крім цього, корінь кульбаби має корисні властивості при таких захворюваннях, як, серцева недостатність і нервове виснаження. Для полегшення цих хвороб застосовують наступний відвар:2 столові ложки свіжих коренів кульбаби або 1 столову ложку сухих подрібнених коренів, залийте склянкою окропу і прогрійте на слабкому вогні протягом 15 хвилин. Дайте настоятися ще протягом години, після чого процідіть і відіжміть. Додайте в залишився настій кип’яченої води, щоб довести об’єм до початкового. Пити такий напій слід 5 разів на день по 2 столові ложки до їжі (приблизно за 20 хвилин).

Застосування коренів кульбаби також доцільно при атеросклерозі і підвищеному рівні холестерину в крові. Для лікування і профілактики цих хвороб за 30 хвилин до їжі беруть по 1 чайній ложці сухого подрібненого кореня кульбаби три рази на день, запиваючи водою.

В Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту. Курс лікування спрямований на усунення основних причин виникнення холециститу, гастриту, гепатиту і атеросклерозу.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!