Хвороба гайморит розвивається після звичайної застуди, викликає задишку, сильні головні болі, запалення в носових пазухах. Особливо небезпечно, коли гайморит переростає в гнійний і супроводжується підвищеною температурою. У цьому випадку необхідно на протязі декілька днів не виходити з будинку і застосовувати таке лікування:

Двічі в день прикладайте з боків носа мішечки з гарячим піском і круто зварені яйця. Кілька разів в день втягуйте в ніс і випускайте через рот ледь теплу підсолену воду, слабкий настій ромашки, подорожника. При цьому як можна більше і частіше пийте гарячі напої – чай з липою, малиною, чорною смородиною.

На другий день відваріть картоплю в шкірці. Злийте воду, накрийте щільною тканиною і, нахиливши голову над каструлею, як можна довше дихайте гарячою парою.

Для хворих на гайморит нагоді такий рецепт. Треба взяти по 100 г цукру, води, дрібно нарізаних соснових голок, закласти в посуд, ретельно перемішати. Після цього ємність ставлять на 2 год у духовку для томління. Приймають після остигання по 1 ст. ложці 3 рази на день. Закип’ятіть не повний чайник води, покладіть в нього 1 ст. ложку меду, дайте трохи охолонути, накрийте простирадлом (великим рушником) і дихайте то однієї, то іншою ніздрею. Проведіть 9 процедур. Можна використовувати ту ж воду додаючи мед.

Американські лікарі прийшли до висновку, що букет гвоздик з гілками ялини, кедра, сосни – відмінний засіб, щоб прочистити гайморові пазухи при дуже неприємному захворюванні – гаймориті. Вітчизняні фахівці теж переконані, що лікування ароматерапією – запахами спеціальних масел перспективно в боротьбі з цією недугою.

В Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту. Курс лікування спрямований на усунення основних причин виникнення гаймориту.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!