Фітотерапія у лікуванні шкірних захворювань

Згідно зі статистикою дерматологів велика частина звернень за медичною допомогою пов’язана з шкірними змінами, зумовленими проблемами внутрішніх органів і систем.

Найчастіше у своїй роботі, я маю справу з алергіями і патологіями запального характеру. Такі захворювання як атопічний (алергічний) дерматит, нейродерматит, акне (вугрової хвороба), демодекоз, розацеа, псоріаз, можуть мати різне походження: вони бувають спадковими, виникають після контакту або вживання в їжу певних продуктів, алкоголю, після надмірного впливу ультрафіолету. Вони можуть бути безпосередньо пов’язані з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту, в тому числі паразитарної природи, психоемоційними розладами, гормональними проблемами організму і порушенням роботи імунної системи. На жаль, як правило, причини поєднуються і призводять до висипань і свербіння на шкірі, приносячи хворому страждання і обмеження в соціальному житті.

У лікуванні дерматитів дуже важливо розуміти, що пацієнти, як правило, пройшли вже не один курс терапії у дерматологів, після чого тимчасове поліпшення змінилося загостренням. Структура медичної допомоги в нашій країні тільки останнім часом набуває напрямок сімейної медицини, даючи можливість лікувати таких пацієнтів одночасно кільком фахівцям, а це для даної патології – запорука успіху.

В арсеналі аптек «Цілюща Краплина» («Зелена Планета») є повний спектр препаратів для лікування шкірних захворювань. Саме тому наші лікарі мають можливість досягти повного лікування або тривалої ремісії вищеназваних патологій.

Перше, з чого необхідно починати боротьбу з шкірними захворюваннями, – це протипаразитарна терапія і терапія, спрямована на очищення і настроювання правильної роботи органів шлунково-кишкового тракту.

У період загострення шкірних проблем рекомендовано виключити з раціону смажену, гостру і пряну їжу, алкоголь, обмежити солодке.

Ромашка, пижмо, подорожник, софора, шавлія, материнка та інші лікувальні трави – ось далеко не повний список трав, які входять до складу наших препаратів.

Збори трав входять в готові антигельмінтні, антілямбліозние препарати, в препарати, налагоджують роботу шлунка, печінки та підшлункової залози, спрямовані на очищення організму від алергенів, токсинів і шлаків. Лікування цими препаратами стане початком для подальшої основної терапії – у лікуванні псоріазу, ліквідації психоемоційної нестабільності і т.д.

Якщо імунітет міцний, то для алергії та інфекції в ньому немає місця. В арсеналі «Цілющої Краплини» («Зеленої аптеки») є препарати, які допоможуть організму впоратися з вірусною або бактеріальною інфекцією, очистять організм від бактеріальної та грибкової флори.

Безумовно, важливі і лікарські форми зовнішнього застосування з протизапальною і загоює ефектом. Окремо хочеться зупинитися на позитивних показниках в лікуванні такого складного, часто рецидивуючого хронічного захворювання як оперізуючий лишай. Патологія, яка викликається герпетичної інфекцією і дуже важка в лікуванні. За допомогою наших лікарських засобів ми допомагаємо людям забути про виснажливої ​​болю і висипаннях, супроводжуючих цю хворобу.

Ще одна патологія, з якою сьогодні регулярно стикаються лікарі і яка своєю стійкістю до лікарських препаратів і частими рецидивами змушує хворих йти з поліклінік до фітотерапевтів, – рожа. Захворювання, яке має начебто чітко встановлену стрептококову природу, сьогодні має часом містичну стійкість до антибіотиків, рецідівіруя знову і знову. У своїй практиці я стикаюся з тим, що кожен третій пацієнт направлений в «Цілющу Краплина» хірургом. Важко уявити організм, який витримає побічні ефекти від лікування таким обсягом хімічних препаратів, що використовуються в курсі терапії даної патології. А якщо через місяць після лікування – рецидив? Повторний курс? А якщо за рік 3-4 рецидиву? У нас є чим допомогти в нормалізації кровообігу і зняття запалень судинних стінок, впоратися із запаленням. Зовнішні препарати знімуть біль і запалення, заживемо ерозії і рани.

В аптеці «Цілюща Краплина» ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я і супутніх захворювань пацієнта.

Приходьте за здоров’ям!