ЕХІНОЦЕЯ ПУРПУРНА


Ехінацея інші назви: ехінацея рудбекія пурпурна, трава ехінацея, ехінацея вузьколиста, Echinacea purpurea, Rudbeckia purpurea. Це багаторічна рослина родом з Північної Америки з красивими пурпуровими суцвіттями. Має специфічний смак і запах. Культивується в Україні як декоративна та лікувальна рослина. Коріння ехінацеї містять: ефірна олія, смоли, фітостерпни, ехінацін, ехінакозід, полісахариди.

Лікувальні властивості і застосування

Вона володіє бактеріостатичною, фунгіцидною, вірусостатіческім і протизапальною дією, придушує утворення гіалуронідази, підсилює деікопоез, є сильним активатором макрофагів, гранулоцитів і лімфоцитів, підвищуючи захисні сили організму, імунітет і відноситься, таким чином, до рослинних стимуляторів або модуляторів імунної системи. Препарати ехінацеї можна призначати навіть дітям в ранньому віці – з 2-3 років. Її застосовують при застудах, грипі, інфекціях вух, захворюваннях сечового міхура, мононуклеозі, заражених крові; хворобах печінки, хронічних запальних процесах, цукровому діабеті; наслідки впливу хімічних речовин – інсектицидів, пестицидів, фунгіцидів, важких металів; після хіміотерапії та променевої терапії, лікування антибіотиками.

У нашій аптеці “Зелена планета” Ви маєте можливість отримати комплексне лікування препаратами з лікарських рослин ехіноцеі. Комплекс препаратів підбирається, виходячи з особливостей способу життя, стану здоров’я та супутніх захворювань пацієнта. Приходьте до нас за здоров’ям!

Нагадуємо, самолікування, навіть травами може бути небезпечним для вашого здоров’я. У мережі аптек “Зелена планета” ви завжди зможете отримати консультацію лікаря, який підбере саме для вас готовий препарат на основі трави.