Папіломи, Бородавки, канділоми

Папіломи – це доброякісні пухлини у вигляді сосочкового розростання, які виступають над поверхнею епітелію. Щільне або м’яке на дотик освіта на тоненькій довгою або короткій ніжці, іногдана широкій основі, має діаметр 1-2 см. Поверхня папіломи нерівна, зерниста, нагадує гребінь півня.

Папіломи зустрічаються на шкірі, слизовій оболонці порожнини рота, носа, придаткових пазухах, матці, голосових зв’язках, ниркових мисках, сечоводах і сечовому міхурі.

Протікає захворювання, як правило, доброякісно. Проте папіломи шкіри обличчя і шиї можуть спровокувати косметичні дефекти, гортані – порушення дихання, сечового міхура – виникнення виразки, кровотечі і т. п.

Бородавки – вірусне доброякісне новоутворення шкіри. Їх збудник – вірус, який передається від людини до людини через предмети домашнього вжитку або при расчесах. Спостерігаються сімейні захворювання, спалахи у школярів.

Клінічно розрізняють кілька різновидів бородавок: звичайна, або проста; плоска, або юнацька; загострені канділоми; старечі.

Лікування папілом, бородавок в офіційній медицині спрямовано на їх механічне видалення методом електрокоагуляції, дістермокоагуляціі, заморожування рідким азотом, лазером. Для лікування підошовних бородавок застосовують хірургічне висічення гострих кондилом – вискоблювання гострою ложечкою з наступним припіканням розчином нітрату срібла.

До нас звертається чимало пацієнтів після численних механічних вилучень бородавок з подальшим відновленням їх зростання.

Пропонуємо рецепти народної медицини з лікування папілом і бородавок.

Аптека «Зелена планета» має певним арсеналом засобів для лікування псоріазу. До них відносяться препарати як для внутрішнього застосування, так і для зовнішнього.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

Самолікування може бути шкідливим ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!