Дізнайся, як, за допомогою народних засобів, можна допомогти хворому горлу. Якщо ти відчув біль у горлі, не відкладай лікування. Сухий холодне повітря, застуда, грип – все це може призвести до першіння і болю в горлі. Якщо ти зіткнувся з такою проблемою, то немає ніякої необхідності використовувати синтетичні лікарські препарати. Не менш гарним засобом від ангіни можуть бути натуральні засоби.

Розглянемо кілька способів впоратися з болем у горлі в домашніх умовах:- За словами доктора медичних наук, члена комітету з інтегративної медицини Американської академії отоларингології та спеціаліста з інтегративну медицину Бенджаміна Ашера, столова ложка меду, розведена в теплій воді з лимонним соком, є гарним природним засобом від болю в горлі і знімає роздратування.

Крім цього доктор Ашер рекомендує приготувати трав’яний лікарський чай, який містить траву солодки (вона володіє протизапальними властивостями) і відвар з іржавого в’яза. Цей відвар хоч і має вигляд странноватой суміші, але має звичайний смак і має обволікаючим дією.Зменшити біль також допоможе полоскання горла солоною водою з содою. Цей спосіб дієвий, якщо біль у горлі викликана такими подразниками, як сухе повітря або алергії.

Як напій або як засіб для полоскання горла можна використовувати солодку. Згідно з результатами дослідження, яке провели індійські вчені, солодка допомагає при ангіні. Вони давали полоскати горло хворим після операції на трахеї сумішшю однієї чайної ложки солодки, розведеної в склянці води. Це призвело до поліпшення стану хворих на тяжку ангіну, в порівнянні з тими пацієнтами, які полоскали горло звичайною водою.

Ефективним методом лікування ангіни є яблучний оцет. Потрібно приготувати розчин з чайної ложки яблучного оцту і склянки води. Полоскання треба робити через кожну годину, набираючи повний рот розчину полоскати горло, а потім трохи рідини проковтувати, щоб краще омити задню стінку горла.

В Аптеці “Зелена Планета” наші лікарі порекомендують Вам курс лікування фітопрепаратами і спеціально розроблену дієту. Курс лікування спрямований на усунення основних причин захворювань горла.

Ми обов’язково Вам допоможемо! Приходьте за здоров’ям!

САМОЛІКУВАННЯ МОЖЕ БУТИ НЕБЕЗПЕЧНО ДЛЯ ВАШОГО ЗДОРОВ’Я!